Etiket: Tuvalette

İş arkadaşını tuvaletin klozeti üzerinde domalttı

İş arkadaşı güzel genç kadınla beraber arasında yakınlaşma olan adam iş arkadaşı kızı hemen tuvalete götürerek burada klozet üzerinde domaltarak sertçe sikiyor. Kendisinden geçen kadın nefesi kesildiğini hissediyor. Mükemmel götü olan kız arkasına geçen erkeğin sertçe onu pompalaması sonrasında zevk... Read more »

Tuvalette iki zenci hatunu sert sikiyor

Tuvalete giren kadın tuvalet duvarlarında bulunan deliklerden çıkan büyük zenci yaraklarını görünce gözlerine inanamıyor. Hemen harekete geçen büyük göğüslü kadın onları yanına çağırıyor. Bunun üzerine ise harekete geçen kadın zenci adamların yanına gelmesiyle yarı çıplak kalarak onların siklerini ağzının içerisine... Read more »

Erkeği tuvalette tatmin ediyor

Tüccar olan adam borçlarını ödeyemeyince haciz geliyor. Haciz tutanağını düzenleyecek olan yaşlı kadını durdurmak için açık ararken dul olduğunu öğreniyor. Mini etekli hukuk memuru kadının bacaklarından başlayarak vücudunun her yerine övgüler yağdırıp yardımcı olmasını istiyor. İçerideki eşyaları tutanağa geçirmek için... Read more »

Genç kızla tuvalette gizlice buluştu

Yaşlı adam genç kızla tanışarak onunla sevişmek istiyor. Çok azmış halde olan yaşlı adam bir şekilde müsait ortam yaratmak istiyor. Ne yapsa baş başa kalamayınca deprem nedeniyle boşaltılmış binaya giriyor. Genç kızı soyunurken izleyince bile penisi sertleşiyor. Yıkılma tehlikesi yaşayan... Read more »

Tuvaletteki yuvarlak delikten çıkan penise kendisini siktirdi

Bir sahilde çıplak erkekleri gören hatun kendisini tatmin etmek için orada bulunan bir tuvalete gidiyor. Bikinili güzel hemen kendisini tatmin etmek için klozet üzerine oturarak bacak arasını açarak amcığını parmaklamaya başlıyor. Onun zevk seslerini duyan biri ise şaşkınlık içerisinde onu... Read more »

Ablasının misafir arkadaşını tuvalette sikmek için ikna etti

Evlerine gelen ablasının siyah etekli arkadaşına hayranlığını gizleyemeyen genç adam fırsatını bularak bu kadınla birlikte olmak istiyor. Genç etekli seksi kadının tuvalete gitmesini fırsat bilerek onun peşinden gidiyor. Tuvalete girerek burada kendisinden büyük olan güzel seksi kadına iltifatlar ederek onunla... Read more »